Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
Yanlış Anlama
Yanlış Anlama

Yanlış Anlama

Türkiye’de zor duruma düşmüş bir aile, kendilerine Azerbaycan’dan kalan miras için kalkar, Bakü’ye gider. Azeri ve Türk aile, mirası alabilmek için onlara verilen listedeki maddeleri birlikte yapmak zorundadır. Türk oyuncular ve Azerbaycan’ın en iyi oyuncuları Ferda Amin, İslam Mehreliyev’in de yer aldığı macera başlar. Ama gel gör ki iki aile birbiriyle bir türlü anlaşamaz. İstanbul’un tarihi semtlerinde başlayıp, Azerbaycan’ın benzersiz şehri Bakü sokaklarına uzanan bu macerada, bizi bol kahkaha, aksiyon, dram ve aşk bekliyor. Filmin yönetmen koltuğunda Ulaş Cihan Şimşek oturuyor. Senaryosunu Ayberk Çınar'ın kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez, Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin yer alıyor.

Tür: Komedi

Aktör: evket oruh , lker Ayrk , Hakan Bilgin , Bahadr Efe , Duygu Karaca , Pelin Snmez , Pervin Abiyeva , Islam Mehreliyev , Ferda Amin

Yönetmen: Ula Cihan imek

Yazar:

Ülke:

Yayın: 2017-11-10

Süresi: 93 Min

Kalite: HD

Değerlendirme: 0

0

Değerlendirme(1)


#Yanlış Anlama izle #Online Film izle #HD Full Film izle Yanlış Anlama

Facebook Yorumları