BU SAYFA YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR

Bu sayfada adı geçen firmanın talebi sonucunda ilgili sayfa yayından kaldırılmıştır.TELREH.COM Yayın Politikası
Telefon Rehberi - Madde 7 — Rehberde kayıtlı siteler arama motorlarında üst sıralarda görünür olurlar, böylece daha çok kitleye ulaşır ve daha çok müşteri kazanırlar.
Ancak Firma sahibi veya yetkilileri sayfa kaldırma talebinde bulunursa, sayfa bloke edilerek kapatıldığına dair ibare ile birlikte ilgili sayfada özel bir mesaj görüntülenir.

Firma sahibi tekrar yayına alınmasını talep ederse VİP Üyelik Ücreti karşılığında yeni ve güncel bilgilerle yeniden yayına alınır.
Yeniden yayına alınan sitelerden tekrar ücret talep edilemez.
Yeniden yayına alınan siteler aramalarda üst sıralarda yer alır ve daha çok görünür olurlar.
TELREH.COM Türkiye yasa, yönetmelik ve şartlarına uygun şekilde yayın yapan Türkiye'nin En Büyük Telefon Rehberi projesidir.


ANASAYFAYA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ypm Yapı Merkezi İnşaat Muttalip Karakaya

İletişim Adresi: Adres Bilgisi Sitemizin Hizmet Vermesini Durdurması nedeniyle kaldırılmıştır.
Yeni Sitemize Firmanızı Ekleyin...
şehir  İstanbul - Sarıyer
firma telefonu  Telefon Bilgisi Girilmemiş.
firma faks 
firma gsm telefon  Gsm Girilmemiş
Web Sitesi  Web Adresi Yok


Ypm Yapı Merkezi İnşaat Muttalip Karakaya Hakkında.

Ypm Yapı Merkezi İnşaat Muttalip Karakaya Telefon, Ypm Yapı Merkezi İnşaat Muttalip Karakaya İletişim bilgileri, Ypm Yapı Merkezi İnşaat Muttalip Karakaya Adres Ypm Yapı Merkezi İnşaat Muttalip Karakaya, Ypm, Yapı, Merkezi, İnşaat, Muttalip, Karakaya, Sarıyer, 10 Ocak 2012, Salı açılan, Konut İnşaatı, firmaları, şirketleri, iletişim, ulaşım, bilgileri, kampanyaları, şikayetleri, iş ilanları, kariyer fırsatları

Benzer Firmalar


Yusuf Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yıldırım Korkmaz Yazıcıoğlu İnşaat Kerim Yazıcı Yasin Tarlacı İlk Tarlacı İnşaat Yakup Danışmaz Yetyıl İnşaat Mustafa Yılmaz Yen Yapı Turizm Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yasin Özyolcu